
Limburg
Hotel-restaurant
Prijs op aanvraag
Restaurant, familiehotel op toeristische lokatie in Lommel (België). Omzetindicatie tussen €750.000,00 en € 1.000.000,00! Hotel- Brasserie Lommel Broek Kanaalstraat 91 3920 Lommel (Limburg, Bel...
Volledige omschrijving
Advertentienr. | 24631 |
Inventaris/GW | Koop |
Vraagprijs Inventaris/GW | Prijs op aanvraag |
Onroerende goederen | Koop |
Vraagprijs Onroerende goederen | € 700.000 |
Aantal zitplaatsen | 100 |
Terras | Ja |
Aantal zitplaatsen terras | 150 |
Restaurant, familiehotel op toeristische lokatie in Lommel (België). Omzetindicatie tussen €750.000,00 en € 1.000.000,00!
Hotel- Brasserie Lommel Broek
Kanaalstraat 91
3920 Lommel
(Limburg, België)
Hotel-Brasserie Lommel Broek is gelegen in het Limburgse Lommel, net over de grens bij Valkenswaard.
Dit mooi super renderend bedrijf is gelegen op een schitterende locatie nabij een knooppunt van wandelpaden en fietsroutes in een groenrijke omgeving.
Het pand is eveneens gelegen aan het water waar tientallen boten “voor de deur” kunnen aanmeren, en is daarom de ideale uitvalsbasis voor- of na ’n tochtje in de natuur. Ook is Hotel-Brasserie Lommelbroek zeer geschikt voor een overnachting na een feestje en/of om heerlijk te dineren.
Net als voor de hotelgasten zijn er voor de restaurantbezoekers eveneens ruime parkeergelegenheid op eigen terrein aanwezig.
De oplaadunit voor elektrische fietsen is zeker een extra service die de eigenaar aan de gasten aanbiedt.
Het hotel telt 7, compleet en netjes ingerichte ruime “familie”kamers, voorzien van zithoek, WiFi, telefoon en televisie en te boeken op basis van Logies, LO, HP of als arrangement in combinatie met diverse wandel- en/of fietsroutes.
Hotelgasten kunnen de auto parkeren op eigen parking.
Restaurant Lommelbroek telt ca. 100 zitplaatsen en de brasserie beschikt daarbij nog over een magnifiek terras en twee veranda’s, waar nog eens 150 gasten kunnen plaatsnemen.
Het terras aan de voorzijde beschikt over een luifel over de gehele breedte van het terras, welke in koude tijden geheel gesloten kan worden en hierdoor in z’n geheel bij het restaurant getrokken wordt.
Het interieur van dit Taverne - Restaurant is klassiek, tijdloos en is onlangs nog opgefrist.
De compleet ingerichte bedrijfskeuken is voorzien van alle noodzakelijke apparatuur en infrastructuur.
Omzetindicatie: €750.000,00 en € 1.000.000,00.
De exploitatie is vrij van verplichtingen.
Als nieuwe eigenaar kunt u intrek nemen in de privéwoning die boven het bedrijf is gelegen. Deze woning beschikt over 3 slaapkamers, een badkamer en een leef- en eetruimte.
Verlaagde all in vraagprijs voor het registergoed, inventaris en goodwill bedraagt € 700.000,00 k.k.
Overname aandelen (vennootschap en handelsfonds) voor € 300.000,00.
Contactpersoon: Patrick Freriks
Inventaris/GW | Koop |
Vraagprijs Inventaris/GW | Prijs op aanvraag |
Onroerende goederen | Koop |
Vraagprijs Onroerende goederen | € 700.000 |
Aantal zitplaatsen | 100 |
Terras | Ja |
Aantal zitplaatsen terras | 150 |
Oppervlakte terras (M2) | n.v.t. |
Aantal Hotelkamers | 8 |
Bouwjaar onroerend goed | nnb. |
Aantal verdiepingen | 3 |
Aantal jaren in bezit uitbater | n.v.t. |
Woning aanwezig | Nee |
Totale Oppervlakte (M2) | nnb. |
Oppervlakte Keuken (M2) | nnb. |
Oppervlakte verkoopruimte (M2) | nnb. |
Oppervlakte magazijn (M2) | nnb. |
Brouwerijverplichtingen | Nee |
Automatenverplichtingen | Nee |
Personeelsverplichtingen | Nee |
Leasecontracten | Nee |
Muziekovereenkomsten | Nee |
Hotel-restaurant
Prijs op aanvraag